Режими водіння Типи сигналів

По прямим

EGNOS/WAAS
±15cm

По кривим

eDif
±10cm

По колу

OMNISTAR HP/XP
7-15cm

По куту

RTK
±2cm
 
 

BaseLine
±2cm
 
 

Глонасс
±2.8 m

Новий термінал COPILOT S7 від компаніїї CLAAS - є наступником вже відомого, і добре зарекомендувавшого себе COPILOT S3 та буде використовуватися як основний термінал для візуального управління так і для автоматичних систем управління (автопілотів).

На дисплеї 7 "з високою роздільною здатністю і сенсорним екраном доступні всі вже відомі функції (AUTOTURN, SECTIONVIEW, управління завданнями, управління опорними лініями), а також можна додатково активувати прийом супутникових сигналів системи ГЛОНАСС.

Використання систем в сільському господарстві дає величезну економію коштів і збільшує продуктивність.
     Результатом використання системи є зниження собівартості продукції і підвищення продуктивності робіт. Витрати на покупку і введення в експлуатацію системи, як правило, окупаються протягом сезону.

 

Використання систем в сільському господарстві дає величезну економію коштів і збільшує продуктивність.
     Результатом використання системи є зниження собівартості продукції і підвищення продуктивності робіт. Витрати на покупку і введення в експлуатацію системи, як правило, окупаються протягом сезону.

 

Інноваційна конструкція

     Система паралельного водіння має: яскравий кольоровий сенсорний екран (яскравість якого можна змінювати), який відображає відхилення від маршруту та результати роботи та руху,  і вбудований приймач сигналів GPS. Вся конструкція системи об'єднана в компактному корпусі. Ці особливості конструкції забезпечують максимальну зручность при водінні - інформація легко сприймається, а індикація відхилення від маршруту забезпечують просте і точне водіння в будь-який час дня чи ночі. CLASS GPS COPILOT S7 - це прилад, що відповідає зростаючим вимогам до продуктивності сільськогосподарських робіт.

Просте користування

     Установка і пуск системи займає всього кілька хвилин, також швидко і просто відбувається освоєння приладу механізатором.
     Повне управління системою здійснюється за допомогою декількох кнопок.

Продуктивність та вигода

     При використанні в роботі системи паралельного водіння Ви виконуєте роботу швидше, ніж при звичайному способі водіння. В результаті знижується вартість обробки гектара і звільняються ресурси, які Ви можете використовувати на інших роботах.
     Система дозволяє більш раціонально використовувати час, що особливо важливо в розпал посівних робіт, ви можете працювати не тільки вдень, але і вночі або в умовах обмеженої видимості.
     Використання системи дозволяє відразу ж відчути матеріальну вигоду від застосування, оскільки виключаються пропуски між смугами і перекриття, що в свою чергу економить насіння і добрива, тим самим знижуючи витрати на паливо. Крім економії палива, мінеральних добрив, ЗЗР, зменшення простою техніки - зменшується і втомлювальність механізатора. Таким чином, знижується загальна собівартість продукції.
     Навігація дуже зручна для обприскування, яке краще проводити вночі, коли немає сонця і випаровування. При управлінні обприскувачем за зовнішніми орієнтирам, тобто без навігаційних систем, до 4% посівів залишаються необробленими, а ще 11% обробляються двічі. І якщо на 11% площі підприємство отримає тільки збиток від перевитрати матеріалів, то втрати від необроблених 4% можуть бути набагато більше. При обробці такі помилки можуть негативно відбитися на врожайності.

Фото:

COPILOT S7
COPILOT S7

Відео:

Інструкції та завантаження:

Інструкція з використання

 

 

ПЗ для роботи з завданнями з S7